AAK – Kreatívan

A reformáció ünnepe alkalmából, közeledve az adventi ünnepkörhöz, ellátogattunk településünk, Berettyóújfalu város református templomába, ahol Nagytiszteletű Majláth József lelkész úr fogadott bennünket.
A gyerekek megcsodálták a felújított épületet kívülről, majd tiszteletes úr vezetésével elfoglaltuk helyünket a padsorokban. Ezután érdekes, színes ismertetőt hallgathattunk meg a templom történetéről, főbb részeiről.
Tiszteletes úr színesen mesélt magáról a reformációról, és beszélgettünk az adventről is.
Ezután közös beszélgetés és éneklés következett. A meghitt hangulatú együttlét sok izgalmas élményt adott a gyerekeknek.