Református Egységes Gyógypedagógiai
Módszertani Intézmény Vezetősége

Ti azonban ne legyetek ilyenek! Éppen ellenkezőleg: aki közöttetek a legnagyobb, az olyan legyen, mintha ő lenne a legkisebb! Aki vezető, az olyan legyen, mint a többiek szolgája! (Lukács 22:26)

Áldás és Békesség!

Köszönjük, hogy ellátogatott a Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény honlapjára. A Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény 2000 óta működik. 18 év fejlődés után mára elmondhatjuk, hogy a Református Egyház Zsinata, mint fenntartónk elvárásainak megfelelve olyan országos hálózat kialakítását és működtetését végezzük, mely a református oktatás hírnevéhez méltó szakmaisággal támogatja a református köznevelési-közoktatási rendszert.

Feladataink:

• Fenntartóval való együttműködés és kapcsolattartás
  • Általános Igazgató helyettesi munka koordinálása
  • Tagintézmény vezetőkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Gazdasági és a munkaügyi osztály irányítása
  • Intézményi titkárok adminisztrációs feladatainak koordinálása
  • Belső ellenőrzési feladatok munkafeladatok szervezése
  • Intézményi szintű szakmai vezetés-koordinálás az alábbi területeken:
    • Fejlesztő Iskola
    • Fejlesztő óvoda
    • Utazó gyógypedagógiai Hálózat
    • Pedagógiai Szakszolgálat
      – Korai fejlesztés és gondozás
      – Nevelési Tanácsadás és pszichológia
      – Gyógytestnevelés
      – Logopédia
  • Református Országos Értéktermő Tehetségközpont irányítása
  • Kapcsolattartás a partnerintézményekkel
  • Kapcsolattartás az intézmény vezetőkkel
  • Intézmény képviselése – hivatalos ügyekben települési önkormányzatokkal való ügyintézés során; állami szervek, hatóságok és bíróság előtt; az intézményfenntartó és az intézmény működtetője előtt
  • Intézményi közösségekkel, szervezetekkel való kapcsolattartás
  • Az intézményi közösségekkel, szervezetekkel való kapcsolattartás során a nevelési-oktatási intézményben működő egyeztető fórumokkal, így a nevelőtestülettel, a szakmai munkaközösségekkel, a szülői szervezettel, a más köznevelési intézményekkel, szakmai szervezetekkel, nemzetiségi önkormányzatokkal, az intézmény fenntartásában és működtetésében érdekelt gazdasági és civil szervezetekkel; az intézmény belső és külső partnereivel; az intézmény székhelye szerinti egyházakkal; munkavállalói érdekképviseleti szervekkel.
  • Sajtónyilatkozat megtétele az intézményről a nyomtatott vagy elektronikus média részére
  • Az intézményben tudományos kutatás vagy szépirodalmi művek elkészítésének céljából történő információgyűjtés engedélyezéséről szóló nyilatkozat megtétele.
  • Rendezvények, értekezletek szervezése

2314 Halásztelek, Hold utca 6.
Telefon:  +36-30-639-0861
Email: refegymiigazgato.titkarsag@gmail.com

Igazgató

Bori Judit

Igazgató,
Székhelyintézmény vezető

+36-30-322-3960 bori.judit@reformatusegymi.hu

Simon Beatrix

igazgatói titkár

+36-30-639-0861

2015. óta vagyok az intézmény vezetője. Keresztyén, református emberként fontosnak tartom, hogy a református egyház köznevelési rendszerében kimagasló szerep jut a mi általunk biztosított támogató rendszer működtetésének.
        Végezettségeim:

•  Óvodapedagógus
  • Pedagógiai szakos bölcsész
  • Felnőttképző tréner
  • Pszichológus
  • Gyógypedagógus
  • Közoktatásvezető

Az Oktatási Hivatalnál Tanfelügyeleti és pedagógusminősítési feladatokat látok el, valamint felnőttképző intézményben is tanítok. Szabadidőmben szakmai cikkeket írok a Közoktatás Vezető című folyóiratnak. Férjemmel és két lány gyermekemmel Szigetszentmiklóson élek.

Kellemes időtöltést kívánok a honlapon való böngészéshez!

Gazdasági Hivatal

A Gazdasági Hivatal összintézményi szinten látja el a gazdálkodással, munkaüggyel kapcsolatos feladatokat.A gazdálkodás az Egyházi Gazdálkodási Törvényt és a világi jogszabályokat (Számviteli Törvény, Szja Törvény, Adatszolgáltatások… stb.) követi.
A költségvetés tervezése és a megvalósítás bemutatása is a Hivatal feladata.
          Negyedévente pénzforgalmi beszámoló készül a Fenntartó (Magyarországi Református Egyház) felé, mely a tervezéshez képest mutatja be a tényadatokat.
          A gazdasági év a KPMG Hungária Kft könyvvizsgálatával zárul, melyhez nemcsak pénzforgalmi, hanem eredményszemléletű beszámoló is készül. Ennek alapja a Hivatal munkaterületei közötti szakmaiság, együttműködés, naprakészség és precizitás.

Kovács Szilvia

Gazdasági vezető

+36-30-904-3605 kszgazdvez@reformatusegymi.hu

Árvai Tünde

Bérelszámoló

munkaugy@reformatusegymi.hu

Dick Klára

Pénztáros

penztar@reformatusegymi.hu

Terbe Hajnalka

Humánpolitikai adminisztrátor

munkaugy@reformatusegymi.hu

Nyerki-Nagy Viktória

Könyvelő

Jeszenszkyné Majer Csilla

Belső ellenőrzési csoport

A belső ellenőrzési csoport feladata, hogy a digitális és papír alapú dokumentáció vezetését a belső ellenőrzés protokollja által meghatározottak szerint a tanév során folyamatosan ellenőrizzék és a szükséges javításokról és problémákról tájékoztassák az intézmény vezetőségét.

Borsiné Bálint Ildikó

Fabó Ármin