Egészségnapi talp-torna

2026. június 17-én partnerintézményünkben, a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskolában vettünk részt az Egészség-napon. A program részeként pedagógusaink egy „állomással” készültek, ahol a tanulók talp-tornán vehettek részt. Mondókára a lábujjak átmozgatásával melegítettek be. Ezt követően egy akadálypályán mentek végig a tanulók. Végül kupakokkal, labdákkal és léggömbökkel játszottak a lábukat használva. Lezárásként elégedettségi lapon jelölték, hogyan érezték magukat.

Sikeres, vidám délelőttöt töltöttek együtt, ahol a gyerekek felszabadultan, örömmel kapcsolódtak be a közös játékba

Information_1

Kedves látogató!

A járványügyi helyzet miatt, intézményeinkben ismételten életbelépett a járványügyi eljárásrend. Kérem, hogy tagintézményeinkben/telephelyeinken érdeklődjön a helyileg alkalmazott eljárásról.

Tisztelettel,
Bori Judit igazgató