
Egészségnapi talp-torna
2026. június 17-én partnerintézményünkben, a hódmezővásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskolában vettünk részt az Egészség-napon. A program részeként pedagógusaink egy „állomással” készültek, ahol a tanulók talp-tornán vehettek részt. Mondókára a lábujjak átmozgatásával melegítettek be. Ezt


