Élményszüret Mádon

2023. 09. 29-én, a Mesekert Óvoda kisgyermekeivel újra szüreti kiránduláson vettünk részt. Korán reggel vonattal indultunk útnak a Mádi Református Egyházközösség lelkipásztora, Tar László Péter Nagytiszteletű Úr meghívására. Az időjárás ezúttal kedvezett nekünk, napsütéses jóidőben kirándulhattunk. Megérkeztünk, megreggeliztünk, majd traktorokkal jó hangulatban indultunk a hegyre szüretelni. Megkóstoltuk a finom, édes szőlőt, gyönyörködtünk a szép tájban, a gyerekek és mi is nagyon jól éreztük magunkat. A hegyről traktorokkal érkeztünk vissza a parókiára, ahol már meleg ebéddel, süteménnyel vártak bennünket. Egy kis játék után meglátogattuk az egyházközösség templomát, ahol közösen énekeltünk. Ezt követően kicsit elfáradva, de sok élménnyel gazdagodva indultunk haza Miskolcra. Köszönjük a szép napot! Nagyon jól éreztük magunkat.