Reformáció ünnepe

A Csoda-tár ovisai 2023. november 6-án a Reformáció ünnepe alkalmából látogatást tettek a berettyóújfalui Református Templomban. A hagyományos találkozó keretében a Berettyóújfalui Református Egyházközség lelkésze, nagytiszteletű Majláth József lelkész úr megismertette a gyerekekkel a reformáció történetét, közösen énekeltek egyházi témájú gyermekdalokat. Lelkész úr bemutatta a templom részeit és a gyerekek csodálatára az orgonát is megszólaltatta. Óvodásaink és a felnőtt kísérők egyaránt élményekkel telve, jókedvűen mesélték a látogatás részleteit.